تاریخ انتشار: 1400/04/31 | تعداد بازدید: 100


آشنایی با ماینیگ و فرایند انجام آن

اگر که شما به تازگی وارد دنیای ارز دیجیتال شده باشید، حتما با اصطلاح ماینیگ برخورد داشته اید. ماینیگ یا استخراج ارز روشی است  برای تایید تراکنش ها و افزودن آن ها به بلاک چین عمومی.

برای استخراج بیت کوین و یا ارزهای دیجیتال عمومی ترین راهی که وجود دارد وجود یک ماینرو تجهیزات سخت افزاری ضروری است. البته که داشتن تجهیزات ضروری برق قوی و بسیاری را میطلبد.

به دلیل استفاده از برق برای تامین انرژی مورد نیاز استخراج، بسیاری از افراد به دلیل آگاهی پایینی که دارند، قطع شدن مکرر برق را، استخراج بیت کوین می دانند در صورتی که این ادعا درست نیست. و برای استخراج بیت کوین از انرژی خورشیدی استفاده می شود.

استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی خورشیدی

بسیاری از کشور ها برای تامین انرژی مورد نیاز ماینیگ از منابع تجدید پذیر استفاده می کنند. انرژی خورشیدی یکی از آن منابع تجدید پذیر می باشد.

در ایران برق مورد نیاز برای استخراج از انرژی خورشیدی به دست می آید؛استفاده از انرژی های تجدید پذیر علاوه بر این که از نظر اقتصادی به صرفه می باشد، به حفظ محیط زیست نیز کمک می کند. هم چنین ایران با توجه به وضعیت آب و هوایی که دارد ایجاد پنل های خورشیدی به صرفه خواهد بود.

از پنل های خورشیدی علاوه بر این که می توانید برای استخراج بیت کوین استفاده کنید، برای برق مصرفی کشور مناسب خواهد بود و می توان حتی آن را به فروش رساند.

ماینر ها چه کسانی هستند و چه فعالیتی دارند؟

برای انجام فرانید ماینیگ به یکسری ماینر نیاز داریم. ماینرها کسانی هستند که با در شبکه بلاکچین یکسری مسائل ریاضی و هم چنین تایید تراکنش ها را انجام می دهند و بابت آن پاداش نیز دریافت می کنند. با داشتن یک دستگاه کامپیوتر و اینترنت می توان ماینر شد.

علاوه بر موارد بالا، ماینر ها از بلاک چین در برابر حملات و هکر ها محافظت کرده و تمرکز شبکه را نیز تضمین می کنند.

با توجه به مطالبی که در مورد سود ماینرها از استخراج پخش شده، بسیاری از افراد به این کار روی آورده اند.اما ماینر ها همیشه به سود نمی رسند و گاهی هزینه هایی که می کنند بیشتر از سود آوری خواهد بود. که این مورد به مصرف برق بر میگردد.

استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین برق مورد نیاز استخراج، صرفه اقتصادی دارد و سود خوبی را برای ماینر به همراه خواهد داشت.

 

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!