تاریخ انتشار: 1400/05/02 | تعداد بازدید: 96


توصیه های امنیتی هنگام استفاده از ارزدیجیتال

حتما در مورد امنیت فوق العاده بالای ارزهای دیجیتال شنیده اید. ارزهای دیجیتال از یکسری کدها تشکیل شده اند و امکان دستیابی و تقلب در این کد ها محدود و حتی رو به صفر است. اما با توجه به این که ارزدیجیتال سرمایه شما است بهتر است نکاتی را جهت امنیت بیشترآن بدانید.

اولین نکته ای که برای حفاظت از ارزدیجیتال می توان به آن توجه کرد امن نگه داشتن کیف پول است.

  1. برای داشتن یک کیف پول امن می توانید با شرکت های معتبر همکاری کنید. شرکت هایی که از طریق رمز نگاری از کیف پول محافظت می کنند. اگر از کیف پول گرم مثلا موبایل یا لپتاپ استفاده می کند حتما از یک آنتی ویروس فوق العاده خوب استفاده کنید و حتما از یک سیستم عامل ایمن استفاده کنید.
  2. حتما شما از بکاپ گیری اطلاعات شخصی خود در کامپیوتر یا اپلیکیشن هایی مانند واتساپ و تلگرام مطلع هستید. بکاپ گیری از سرمایه شما نیز یکی از راه های امنیتی جهت حفظ ارزدیجیتال است. حتی می توانید بکاپ اطلاعات خود را بر روی یک دستگاه که به صورت آفلاین فعال است، قرار دهید و در یک جای مظمعن نگه داری کنید.
  3. برای ورود به دنیای ارزدیجیتال از یک دستگاه استفاده کنید. مثلا استفاده از یک دستگاه تلفن همراه یا لپتاپ کافی است.

حتی الامکان سعی کنید از اینترنت شخصی خود استفاده کنید. از ورود به لینک هایی که مقصدشان را نمی دانید خودداری کنید.

نقش کلید خصوصی و عمومی در حفاظت از ارزدیجیتال

شما با استفاده از کلید خصوصی می توانید به بیت کوین هایتان دسترسی داشته باشید زیرا کلید خصوصی هویت شما را برای نقل وانتقالات تایید می کند

کلید خصوصی یکی از مواردی است که لازم است از آن بکاپ گیری شود. تا همواره بتوان به آدرس بیت کوین ها دسترسی پیدا کرد. کلید خصوصی باید در حفاظت کامل باشد چرا که از طریق آن می توان به فضای امن سرمایه گذاری تان دسترسی پیدا کرد.

کلید عمومی برای تایید صحت امضا به کاربرده می شود که از کلید های خصوصی تهیه شده است.  کلید عمومی تایید امضای دیجیتال را می دهد بدون این که کلید خصوصی ها را افشا کند.

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!