تاریخ انتشار: 1400/05/13 | تعداد بازدید: 140


معرفی کریپتوکیتیز و توضیحات اجمالی در رابطه با نحوه کار با آ

وقتی در رابطه با بازی های بلاک چین صحبت می شود، حتما نام بازی کریپتوز هم به گوش خواهد خورد. کریپتوز در واقع اولین بازی بوذ که، روی شبکه اتریوم طراحی شد. این بازی به این شکل است که کاربران تعدادی گربه مجازی خریداری می کنند که می توانسنند این گربه ها را بفروشند و یا بر اساس خصوصیات دلخواه خودشان این گربه ها را پرورش دهند.

بعد ها این بازی مشکلات زیادی در شبکه اتریوم ایجاد کرد.

کریپتوکیتیز چطور کار می‌کند؟

 نحوه کاری کریپتوز به این صورت است که شما از طریق این بازی می توانید تعدادی گربه زیبا و دوست داشتنی خریداری کنید.

بعد از این که این گربه ها خریداری کردید می توانید، اقدام به فروش یا پرورش این گربه ها کنید. و اما این کریپتوکیتی ها، توکن هایی هستند که غیرقابل تعویض اند که با استفاده از استاندارد توکن ERC721 بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شدند.

بد نیست بدانید کریپتوکیتی ها منحصر به فرد هستند و هر یک دارای ژنوم خاص و مربوط به خود هستند. اما این امکان وجود دارد که دو کریپتوکیتی را باهم ترکیب کرد (با استفاده از الگوریتم ژنتیکی) تا یک فرزند جدید با خصوصیات جدید و منحصر به فرد ایجاد شود.

 چطور می توان یک کریپتوکیتی خریداری کرد

برای این که بتوانید یک کریپتوکیتی تهیه کنید در ابتدا باید یک سری وسایل و مقدمات را چیده باشید. ابزار مورد نیاز عبارتند از:

  1. کامپیوتر یا موبایل
  2. یک والت دیجیتال مانند MetaMask
  3. تعدادی اتریوم

وقتی این وسایل را تهیه کردید می توانید به بازار کریپتوکیتیز مراجعه کنید و با ساخت یک اکانت، گربه مورد نظرتان را انتخاب کنید و روی buy now کلیک کنید. بدین ترتیب شما صاحب یک کریپتوکیتی خواهید شد.

جالب است بدانید

یک بار گران ترین کریپتوکیتی که نامش Genesis بود به مبلغ 114481.59 دلار، قیمت گذاری شد. که این مبلغ از گران ترین گربه واقعی که مبلغش 41435 دلار بود هم، بیشتر است.

نحوه پرورش کریپتوکیتیز ها

برای این که بتوانیم کریپتوکیتیز جدید داشته باشیم نیاز به یک جفت بارور داریم که به عنوان sir و dame عمل کنند.

و یا این که یکی از گربه های خودتان را انتخاب می کنید و با یک sir عمومی ترکیب می کنید، البته که این کار نیاز به مقداری کارمزد تراکنش دارد.

سخن آخر در را بطه با آینده کریپتوکیتیز

Dapper Labs فردی که کریپتوکیتیز را خلق کرد رویاهای زیادی برای این پلتفرم در سر دارد که در حال حاضر هم چیزی حدود 11 میلیون دلار سرمایه کسب کرده است از این راه و پشتیبانی Warner Music Group و شرکت یوبی‌سافت را در اختیار دارد. حتی همکاری‌هایی هم با NBA و Animoca Brands صورت گرفته تا ویژگی‌های محصولات و برندهای آنها به این کریپتوکیتی‌ها اضافه شود.

 

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!