تاریخ انتشار: 1400/05/14 | تعداد بازدید: 104


مناسب ترین زمان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

یکی از سوال های مهمی که برای افراد در این زمینه پیش می آید این است که چه زمانی می توانند برای خرید و فروش ارز ها اقدام کنند تا سود خوبی بدست  آورند؟

به طور کلی دو مورد در سود دهی ارزهای دیجیتال می تواند به شما کمک کند

  1. یک این که در زمان مناسب وارد این کار شوید
  2. دو این که هدف و طول دوره خود را مشخص کنید

ابتدا بهترین زمان برای خرید را مشخص کنیم. مناسب ترین زمان برای خرید رمز ارزها، زمانی است که قیمت آن در پایین ترین مقدار خود قرار دارد.

زمانی که شما میخواهید وارد دنیای رمز ارزها و سرمایه گذاری شوید، بسیار مهم است. اگر اقدام به خرید ارزی کرده باشید که قیمت آن بالاتر از کف آن ارز باشد، شما ورود اشتباهی داشته اید و ضرر خواهید کرد.

برای تشخیص این زمان باید، پیوت های مینور و ماژور را بررسی کنیم. پیوت ها سطوح کلیدی در نمودار هستند. به وسیله این پیوت ها می توان نوسانات و روند و اتفاقات ارزهای دیجیتال را شناسایی کرد. پیوت مینور برای نوسانات جزئی و پیوت ماژور برای روند کلی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به طور کلی با استفاده از پیوت ها می توان زمان مناسب خرید و فروش را انتخاب کرد. و پیوت ماژور برای افرادی که سرمایه گذاری بلند مدت دارند، کمک خوبی است.

برای ورود به دنیای رمز ارزها چه برنامه ای در پیش گرفته اید؟

یک نکته دیگر که در مورد فروش ارزهای دیجیتال به شما کمک می کند این است که خودتان را در چه سطحی می دانید؟ با چه برنامه ای وارد این بازار شده اید.

روش ها و راه حل ها با توجه به مدت زمانی که شما درنظر گرفته اید متفاوت خواهد بود. عموما سرمایه گذاری ها به سه دسته بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت تقسیم می شوند و برای موفقیت در هر دوره برنامه ریزی ها متفاوت می باشد

اگر سرمایه گذار بلند مدت هستید، پس نوسانات جزیی نباید شما را نگران کند، و باعث شود که به دلیل نوسانات و ریزش قیمت ارز خود را بفروشید و سود های خوب را از دست بدهید. زیرا در بلند مدت سرمایه شما قطعا چندین برابر خواهد شد.

دوره میان مدت عموما بین 3 تا 6 ماه می باشد. در این مدت بیشترین بازدهی که ارزهای دیجیتال دارند را باید دریافت کنید و با نوسانات و ریزش های هفتگی نگرانی نداشته باشید.

اما اگر سرمایه گذاری شما برای مدت کوتاهی است، باید با دقت بسیاری دست به عمل بزنید. چرا که نوسانات جزیی در سود دهی شما تاثیرگذار خواهد بود.

 برای بدست آوردن سود خوب، مورد دیگری که اهمیت دارد این است که کدام رمز ارز ها خریداری شود تا به سود برسیم؟

برای این که بتوانیم در این بازار سود خوبی کسب کنیم و متضرر نشویم باید:

  1. ارزهای متنوعی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

با انتخاب این روش اگر یکی از ارز ها ریزش پیدا کرد، با بالارفتن قیمت ارزهای دیگر سود خوبی بدست می آوریم.

  1. پروژه هایی که انتخاب می کنید، باید پروژه های با ارزش و موفقی باشند تا به شما سود خوبی برسانند..

 

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!