تاریخ انتشار: 1400/05/19 | تعداد بازدید: 133


کسب درآمد از ارزدیجیتال به چه صورت انجام می گیرد؟

در مقاله قبلی به مبحث سرمایه گذار و معامله در ارزدیجیتال پرداختیم. حال زمان این است که روش های کسب در آمد در این بازار را نیز بررسی کنیم.

  1. شما می توانید با سرمایه گذاری و Trade  به کسب درآمد بپردازید.

که در این باره مفصل توضیح داده ایم.

  1. از طریق استخراج و ماینیگ می توان سود کسب کرد. ماینر ها از طریق حل مسائل پیچیده و تایید تراکنش و اضافه کردن بلاک به زنجیره می توانند سود کسب کنند
  2. مشارکت در ICO
  3. از طریق Airdrop
  4. Hodl
  5. و staking

از آنجایی که درآمد سرمایه گذاری در ارزدیجیتال برحسب دلار است، بهترین فرصت برای ایرانی ها فراهم شده تا بتوانند از این طریق به سودآوری بالا برسند.

اما لازم است در مورد موارد 3 تا 6 توضیحاتی را ارائه کنیم.

ICO  چیست و از چه طریق مشارکت در آن منجر به سودآوری می شود؟

در کشور خودمان با مبحث عرضه اولیه آشنا شده اید. ICO  مشابه همین روش است. فرصتی برای سرمایه گذاری و جذب سود است که پیش از راه اندازی پروژه، توکن ها به افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند فروخته می شود.

افرادی که تمایل به شرکت در  ICO  دارند می توانند بیت کوین یا اتریوم یا دلار خود را سرمایه گذاری کرده و در مقابل توکن دریافت کنند.

کسب سود از طریق Airdrop

در ایردراپ شما می توانید سکه رایگان دریافت کنید. در واقع اهدای هدیه از طرف توسعه دهندگان این فناوری به سرمایه گذاران و افراد وفادار است. و هدف آن تبلیغات برای بازار فروش بهتر می باشد.

سودآوری از طریق Hodl

در واقع Hodl با مفهوم نگهداری طولانی مدت سرمایه در ارز دیجیتال باب شده است. اما جالب است بدانید اصل این کلمه باید hold  می باشد که همان معنای نگهداری یا ذخیره کردن می دهد. اما با یک اشتباه املایی روی کار آمد و با همین نام نیز ترند شد.

سرمایه گذاری طولانی مدت می تواند سرمایه شما را چندین برابر کند.

استیکینگ یا staking در ارزدیجیتال و کسب سود

Staking یعنی خرید ارزدیجیتال و نگهداری آن در والت. این روش می تواند جایگزین خوبی برای ماینیگ قرار بگیرد. چرا که دیگر نیاز به سیستم سخت افزاری قوی و برق ندارید. فقط دقت داشته باشید که باید ارزدیجیتال خریداری کنید.

این روش مشابه سیستم سودهی در بانکداری سنتی است. یک مبلغی را در بانک سرمایه گذاری کرده و بابت آن سود دریافت می کنید. در روش استیکینگ هم ارزدیجیتال خریداری کرده و آن را در کیف پول خود نگهداری کرده و سود دریافت می کنید.

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!