تاریخ انتشار: 1400/05/26 | تعداد بازدید: 248


داستان پیتزای پانصد میلیارد تومانی

در تاریخ 21 می 2010 بود که برای اولین بار یک معامله فیزیکی واقعی با بیت کوین صورت گرفت. اولین فردی که در ازای پرداخت بیت کوین یک کالای فیزیکی را معامله کرد کسی نبود جز لازلو. وی دو عدد پیتزا را که مبلغ آن ها 25 دلار بود در ازای پرداخت 10 هزار بیت کوین خریداری کرد. اگر لازلو آن دو پیتزا را با بیت کوین هایش خریداری نکرذه بود و به اصلاح ارز های خود را هودل می کرد، در حال حاضر با رشد 3.4 میلیون برابری صاحب سرمایه ای به مبلغ 85 میلیون دلار شده بود.

اما این موضوع برای خیلی از افراد اتفاق افتاد که بخاطر نوسانات بازار ارز دیجیتال، ارز های خود را با مبالغی کمی به فروش گذاشتند و الان متضرر شده اند.

چرا بیت کوین ناگهانی دچار رشد قیمت شد؟

همه افراد وقتی به آینده ارز دیجیتال فکر می کنند با خود حساب و کتاب می کنند که مثلا اگر امروز یک بیت کوین را خریداری کنم، در 8 سال آینده چقدر رشد قیمت خواهد داشت؟

لازم به ذکر است که خب بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که در سال 2009 به وجود آمد و به خاطر دارا بودن قابلیت های مثبت زیادی که داشت خیلی سریع بین عموم افراد و شرکت ها به عنوان واحد پولی پذیرفته شد.

همین پذیرش یکی از عوامل تاثیر گذار در رشد ناگهانی ارزش بیت کوین بود.

استقبال افراد از ارز دیجیتال

همان طور که می دانید امروز افراد بسیار زیادی در همه دنیا ارز دیجیتال را به عنوان پول قابل معامله در مبادلات مالی که به صورت روزانه انجام می دهند پذیرفته اند. این موضوع تا حدی جدی است که در برخی کشور های توسعه یافته دستگاه های خودپرداز با پشتیبانی از ارز دیجیتال نظیر بیت کوین هم در اماکن عمومی تعبیه شده است. امروز شرکت های معتبر زیادی از بیت کوین استقبال کرده اند مثل :دل (DELL) ، ای‌گیفتر (eGIFTER) ، چیپ ایر (CheapAir) ، اُوِر استاک (OVERSTOCK) ، استارباکس (Starbucks) ، گیفت (Gyft) .

حذف تحریم ها

با روی کار آمدن ارز های دیجیتال برای تبادلات مالی دیگر تحریم مفهومی نخواهد داشت. چرا که ارز دیجیتال زیر نظر هیچ ارگان و یا نهادی نیست و دولت ها هیچ تسلطی روی آن ندارند.

 

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!