تاریخ انتشار: 1400/05/28 | تعداد بازدید: 308


کدام ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری مناسب تر است؟

با وجود دو هزار ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری، این سوال لاجرم برای همه افرادی که پا به بازار سرمایه گذاری می گذارند ایجاد می شود که، کدام یک از این ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بهتر هستند؟

روال سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال به چه صورت است؟

قبل از این که بخواهیم در رابطه با این که کدام یک از ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بهتر هستند بد نیست بگوییم که بازار ارز دیجیتال یکی از پر ریسک ترین بازار های سرمایه گذاری است. ارز های دیجیتال دائما در نوسان قیمتی هستند و البته این نوسانات برای تریدر ها گاها خوشایند هم هست.

ارز دیجیتال هنوز هیچ تاییدیه از سمت بانک مرکزی دریافت نکرده است، این طور به نظر می رسد که منتظرند تا این بازار به یک ثباتی برسد.

به صورت کلی سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال دو روش دارد:

  1. خرید و فروش ارز دیجیتال
  2. استخراج رمزارز

شما بر اساس نوع شخصیت خودتان یکی از این دو روش را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید.

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال

در روش استخراج رمز ارز این موضوع را باید مد نظر داشته باشید که، از هر ارز دیجیتال تعداد محدودی را می توان تولید کرد و تقریبا ظرفیت ثابتی برای استخراج وجود دارد. هر اندازه به مقدار ثابت نزدیک شویم استخراج سخت تر می شود.

و باید دستگاه های قوی تری خریداری شود تا قدرت پردازش این ارز ها را داشته باشد. که خب قطعا هزینه خرید این دستگاه ها گران است.

روش دیگر سرمایه گذاری که معقولانه تر نیز هست، خرید و فروش ارز دیجیتال است. روش سرمایه گذاری بدین صورت است که افراد براساس تحلیل ها و آینده نگری هایی که نسبت به ارز دیجیتال دارند روی یکی از آن ها و یا چند مورد از آن ها سرمایه گذاری می کنند.

حالا به سراغ این سوال می رویم که کدارم یک از این ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بهتر هستند؟

افرادی که به تازگی در این بازار ورود می کنند ممکن است دچار سردرگمی شوند. و با این تصور که چون بیت کوین در بین عموم افراد شناخته شده تر است تنها سرمایه گذاری روی همین ارز دیجیتال سودآور است. این در حالی است که ارز های دیجیتال دیگر هم پتانسیل سودآوری را دارند.

اما در بین همه ارز های دیجیتال 5 ارز محبوب تر و مطرح تر هستند

  1. بیت کوین (BTC)
  2. اتریوم (ETH
  3. کاردانو (ADA )
  4. لایت کوین (LTC)
  5. بیت کوین کش (BCH)

سخن آخر

در نهایت باید گفت که جواب قطعی برای این سوال که کدام ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بهتر است وجود ندارد. چرا که وضعیت بازار ارز دیجیتال پر ریسک است و دائما جایگاه ارز های دیجیتال در حال تغییر است و به هیچ وجه نمی توان نظری قعطی بابت هر یک از ارز های دیجیتال داد.

 

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!