تاریخ انتشار: 1400/05/29 | تعداد بازدید: 346


واکسن بزنید، بیت کوین بگیرید!!

در کشور استرالیا یکی از میلیونر ها برای تشویق شهروندان به دریافت واکسن، اعلام کرده است که هر فردی که واکسن کرونا را بزند مقداری بیت کوین به عنوان هدیه دریافت خواهد کرد.

کریپتو پوتیو در گزارشی اعلام کرده است که: فرد شبستا (Fred Schebesta)، یکی از کار آفرینان استرالیایی گفته است که قصد دارد به همه افرادی که تا به حال واکسن کرونا را دریافت کرده اند، و همچنین افرادی که می خواهند واکسن بزنند 5 دلار بیت کوین هدیه خواهد داد. طبق محاسباتی که انجام شده با در نظر گرفتن جمعیت استرالیا اگه همه شهروندان بخواهند از این پیشنهاد شگفت انگیز استقبال کنند، وی باید 104 میلیون دلار از دارایی خودش را بین مردم استرالیا توزیع کند.

اظهارات فرد شبستا در این باره:

تا به امروز این فکر را در سر داشتم اما هرگز در رابطه با آن حرفی نزده بودم. این قصد را داریم که به هر شهروند استرالیایی که واکسن دریافت کند، پنج دلار بیت کوین هدیه بدهیم. شهروندان عزیز من لطفا واکسن بزنید و بیت کوین دریافت کنید.

وی که در سن 40 سالگی مشغول به بلاگری نیز است، توضیح می دهد که:

هر فرد تنها یک بار می تواند از این پیشنهاد استفاده کند. و نحوه دریافت این مقدار بیت کوین به این صورت است که، هر فردی که قصد دریافت دارد باید اپلیکیشن فایندر را دریافت کند و سپس مدارک واکسیناسیون خود را آپلود کند. بعد از این که این مراحل را طی کرد پنج دلار بیت کوین به کیف پول آن ها واریز می شود.

تا الان تقریبا کمتر از 50 درصد جمعیت بالای 16 سال در استرالیا حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند. که با این حساب شبستا باید چیزی در حدود نیمی از ثروت خود را برای این ادعای خودش کنار بگذارد.

یکی دیگر از ادعا های این میلیونر در رابطه با بیت کوین داشته این است که قیمت بیت کوین تا سال 2025 به 255000 دلار می رسد، این پیش بینی در حالی صورت گرفته است که برخی کارشناسان بیت کوین را یک دارایی ناپایدار و پر ریسک می دانند.

کارت های جعلی واکسن کرونا

برخلاف استرالیا که فردی به نام شبستا مردم را به دریافت واکسن تشویق می کند، در ایتالیا افرادی در ازای دریافت ارز دیجیتال کارت جعلی واکسن کرونا می دهند.

footer
footer
footer
footer
footer
footer
footer
call
آماده کسب درآمد بالا از طریق سرمایه گذاری در شرکت بهکامان هستید؟
client
گواهینامه ها

40,000 مشتری راضی از کیفیت خدمات در سراسر ایران

ما سرمایه گذاران راضی و خرسندی زیادی از عملکرد بهکامان داریم که از ابتدای امر همراه ما بوده اند و در بهکامان سرمایه گذرای نموده اند. برخی از مشتریان ما!